27 sierpnia 2020

Transport aut z Francji

Nasza flota lawet oraz autotransporterów wykonuje stałe zlecenia transportu aut z Francji oraz z Polski do Francji.

Zadzwoń → +48 668 738 299 lub napisz → transport@m-handzel.com

Posiadamy własną flotę pojazdów typu laweta, które obsługują trasy ze wszystkich części Francji.

Sprowadzamy samochody na lawecie m.in. z:

  • Paryża
  • Lyonu
  • Grenoble
  • Marsylii
  • Bordeaux
  • Nicei
  • Caen

Dzięki temu, że nasze lawety transportują auta z Francji kilka razy w tygodniu, mamy możliwość zaproponować naszym klientom korzystną cenę sprowadzenia samochodu na lawecie lub lorze.

Nasze usługi optymalizujemy poprzez ograniczenie pustych kilometrów, tj. dystansu, który musi pokonać laweta lub lora do miejsca załadunku. Dodatkowo oferujemy usługę sprowadzenia samochodu z Francji w tzw. doładunku, czyli wykorzystując wolną przestrzeń załadunkową na pojeździe transportowym, który wykonuje zbliżoną trasę. Transport samochodu z Francji w doładunku jest rozwiązaniem, które pozwala zoptymalizować koszty wykonywanego transportu, jednak jest to rozwiązanie, które zazwyczaj wymaga elastycznego terminu.

wyceń przewóz pojazdu

Jak sprowadzić auto z Francji na lawecie

Najpopularniejszym pojazdem, który wykorzystujemy do transportu samochodów z Francji, jest laweta z naczepą. Pozwala to na jednoczesny przewóz około 3 samochodów – w zależności od ich wagi i wymiarów. Standardowa laweta z naczepą posiada ładowność ok. 3000 kg.

Załadunek samochodu na lawetę odbywa się poprzez wjechanie pojazdem na platformę lub wciągnięcie go za pomocą wyciągarki. Na platformie samochód zostaje zabezpieczony za pomocą przeznaczonych do tego pasów ściągających. By dowiedzieć się więcej zaglądnij do naszych naszego FAQ.

Wycena sprowadzenia auta z Francji na lawecie

Każdy transport wyceniamy indywidualnie starając się znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Więcej o wycenie transportu możesz przeczytać tutaj.

Żeby uzyskać wycenę sprowadzenia samochodu z Francji na lawecie należy podać naszemu spedytorowi informacje o marce i modelu auta (potrzebne do określenia jego wymiarów i wagi), stanie technicznym (konieczne do określenia sposobu załadunku wyciągarką lub poprzez najazd) miejscu załadunku i wyładunku oraz oczekiwanym terminie wykonania transportu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym:

transport@m-handzel.com

oraz numerami telefonów

+48 668 738 299

+48 662 615 172

Z nami każdy transport auta objęty jest ubezpieczeniem OCP, które zabezpieczy Cię od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 250 tys. €