Auto z Anglii – ile kosztuje sprowadzenie na lawecie?

Sprowadzenie samochodu z Anglii to bardzo popularny wybór wśród osób poszukujących samochodów na rynku wtórnym. Kupując „anglika” możemy zaoszczędzić dużą część kwoty, którą musielibyśmy wydać na zakup takiego samego samochodu w Polsce. Najbezpieczniejszym środkiem na sprowadzenie auta z Anglii na lawecie jest wybór usług Eurotrans!

wyceń transport auta

Laweta z Anglii cena

Koszt transportu samochodu na lawecie oblicza się na podstawie kilku czynników:

  • miejsce załadunku
  • miejsce wyładunku
  • ilość kilometrów
  • gabaryt transportowanego samochodu

Standardowa stawka wynosi ok. 1,90 zł / km i zawiera już koszt przeprawy na kontynent.

W Eutrotrans jesteśmy profesjonalistami i zawsze staramy się dopasować odpowiednie rozwiązanie do indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku, kiedy okres wykonania transportu jest elastyczny, staramy się zaproponować transport samochodu z Anglii w ładunku grupowym.

Transport grupowy – w doładunku

Takie rozwiązanie opiera się na wykorzystaniu wolnego miejsca ładunkowego na lawecie wykonującej już kurs na zbliżonej trasie. Przewóz samochodu z Anglii na lawecie w doładunku może być rozwiązaniem nawet o 50 % tańszym!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu ze spedytorem, który może odpowiedzieć na Państwa pytania i wątpliwości oraz przeprowadzi profesjonalna wycenę Państwa ładunku!

transport@m-handzel.com +48 668 738 299